Szukaj

O NAS

WITAMY NA NASZEJ STRONE MIŁO NAM CIĘ TU GOŚCIĆ 

Maguri to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą okularów przeciwsłonecznych pod własną marką ,,Maguri'' oraz okularów firmy Dubery. Cały czas poszukujemy dostawców oferujących jak najlepszą jakość przy jak najprzystępniejszej cenie. Do Każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i pozostajemy do dyspozycji klenta przez cały okres jego zamówienia. Nasze okulary pakujemy w taki sposób aby dojechały do klienta w idealnym stanie. Kupując bezpośrednio w naszym sklepie lub poprzez aukcje (klient) automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa – jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów – na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego.

Bardzo Dobrej jakości okulary Przeciwsłoneczne posiadające ochronę polaryzacyjną uv 400 kat.3 chroniącą przed promieniowaniem słonecznym

W okularach zastosowano soczewki z polaryzacją TAC o grubości 1.1mm -Filtr polaryzacyjny pokryty jest trójoctanem celulozy (TAC) i dodatkowo chroniony specjalną warstwą tworzywa odpornego na ścieranie i pękanie. Następuje równoległe ułożenie promieni słonecznych. Soczewki z polaryzacją TAC neutralizują refleksy oraz rozproszone światło ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Zapewnia to podwyższoną przejrzystość obrazu oraz ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki warstwom ochronnym soczewki te zachowują stabilność, nie kurczą się, nie ulegają rozwarstwieniu.