Maguri Transport osób jest firmą działającą na wrocławskim rynku przewozów osobowych już od 10 lat. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego dla osób prywatnych i firm (przewozy okazjonalne, jak i stała współpraca). Jesteśmy certyfikowaną i licencjonowaną firmą zatrudniającą osoby o dużym stażu pracy związanej z transportem. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu potrafią sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów, będąc do ich dyspozycji 24 godziny na dobę. Nasze samochody przystosowane są do przewozu 7 osób (nie wliczając kierowcy). Wszystkie wyposażone są w klimatyzację oraz nawigację GPS. Wysoki standard i komfort podróżowania zapewniają Państwu czyste i zadbane auta

Transfer gości z lotnisk, dworców, hoteli:

Proponujemy usługę indywidualnych transferów pomiędzy lotniskiem Wrocław-Starachowice a centrum miasta, hotelem itp. Po wpłaceniu zaliczki odbieramy również z dowolnego, wskazanego przez Państwa, lotniska. Podczas transportu rozpoczynającego się we Wrocławia oraz na terenie miasta nie pobieramy zaliczek. Płatności za transfer można realizować przelewem przed transportem lub po otrzymaniu rachunku u kierowcy. Wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń dotyczących zlecenia. Proszę pamiętać o potwierdzaniu, każdej zamówionej u nas usługi, telefonicznie lub mailem.

Obsługa wesel:

Zadbaj o transport dla świadków, rodziców oraz gości przed weselem Rozwieziemy także gości do domów, hoteli czy na lotniska po udanym weselu Nie martw się jak Twoi najbliżsi wrócą do domu. Nasza firma zapewni im bezpieczny transport. Nie pobieramy opłat za ilość kursów oraz przejechane kilometry. U nas płacisz za czas wynajęcia auta, które przez okres wesela czeka na gości przed lokalem. Dzięki temu znasz cenę usługi dużo wcześniej, a Twoi najbliżsi nie czekają na środek transportu.

Express Narty VIP :

(Wrocław-Pec, Jańskie, Szpindlerowy, Harrachov, Czarna Góra) Wybierzcie sobie miejsce, godzinę i dzień wyjazdu a my dostosujemy się do Was. Wystarczy, że zbierzcie grupę 5-7 osób. Koszt takiego wyjazdu to tylko 100zł/os my zabieramy was spod wskazanego adresu i zawozimy pod wybrany stok narciarski, po udanym dniu odwozimy pod wskazany adres. Na czas przejazdu zapewniamy ubezpieczenie NNW. Cena nie zawiera karnetu. Podczas wyjazdów w tygodniu możliwość negocjacji ceny.

Wycieczki po Dolnym Śląsku

Zawieziemy cię do Książa, Minieurolandu, Złotego stoku. Z nami zwiedzisz kościół Pokoju w Świdnicy i Jaworze.
Transport osobowy, przewóz osób, bus Wrocław, transfer na lotnisko, rozwożenie gości, transport osób, wycieczki, Transfer hotelowy, wesela, imprezy integracyjne

(c)2017, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Maguri Transport osobowy