W Naszej ofercie posiadamy busy mogące przewieźć 7 osób plus kierowca

Transfery na lotniska:
Proponujemy usługę indywidualnych transferów pomiędzy lotniskiem Wrocław-Starachowice a centrum miasta, hotelem itp. Po wpłaceniu zaliczki odbieramy również z dowolnego, wskazanego przez Państwa, lotniska. Podczas transportu rozpoczynającego się we Wrocławia oraz na terenie miasta nie pobieramy zaliczek. Płatności za transfer można realizować przelewem przed transportem lub po otrzymaniu rachunku u kierowcy. Wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń dotyczących zlecenia. Proszę pamiętać o potwierdzaniu, każdej zamówionej u nas usługi, telefonicznie lub mailem.
Obsługa wesel:
Zadbaj o transport dla świadków, rodziców oraz gości przed weselem Rozwieziemy także gości do domów, hoteli czy na lotniska po udanym weselu Nie martw się jak Twoi najbliżsi wrócą do domu. Nasza firma zapewni im bezpieczny transport. Nie pobieramy opłat za ilość kursów oraz przejechane kilometry. U nas płacisz za czas wynajęcia auta, które przez okres wesela czeka na gości przed lokalem. Dzięki temu znasz cenę usługi dużo wcześniej, a Twoi najbliżsi nie czekają na środek transportu.
Express Narty VIP
(Wrocław-Pec, Jańskie, Szpindlerowy, Harrachov, Czarna Góra) Wybierzcie sobie miejsce, godzinę i dzień wyjazdu a my dostosujemy się do Was. Wystarczy, że zbierzcie grupę 5-7 osób. Koszt takiego wyjazdu to tylko 100zł/os  my zabieramy was spod wskazanego adresu i zawozimy pod wybrany stok narciarski, po udanym dniu odwozimy pod wskazany adres. Na czas przejazdu zapewniamy ubezpieczenie NNW. Cena nie zawiera karnetu. Podczas wyjazdów w tygodniu możliwość negocjacji ceny.
Szczegółowa oferta
Usługi (wynajęcie busa wraz z kierowcą)
Transport osobowy dla firm oraz osób prywatnych
Obsługa imprez okolicznościowych: wesela komunie chrzciny wieczory panieńskie/kawalerskie
Wycieczki i wyjazdy w góry ( Express narty)
Wyjazdy na: targi wystawy spotkania konferencje koncerty
Obsługa zorganizowanych przez firmy imprez
Transfery na lotniska
Transport osobowy, przewóz osób, bus Wrocław, transfery na lotniska, transport gości weselnych, transfery na lotnisko, odbiór z lotniska, busy na weselu 
Maguri Transport osobowy